Trudne zadanie jak zwykle zaserwował mi je Darek
- podarek od losu.
Kolega, więcej - ktoś, kogo mogę uważać za przyjaciela.
Uczy mnie cierpliwie stukać w klawiaturę, tworzyć bloga.
I to jest to tytułowe, małymi literami zapisane TRUDNE ZADANIE
NAPISAŁAM!
Dzięki, Podarku.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

A ten pan to komu grozi?
OdpowiedzUsuńA to nie pani?
OdpowiedzUsuń