piątek, 14 stycznia 2011

TRUDNE ZADANIE

Trudne zadanie jak zwykle zaserwował mi je Darek
- podarek od losu.
Kolega, więcej - ktoś, kogo mogę uważać za przyjaciela.
Uczy mnie cierpliwie stukać w klawiaturę, tworzyć bloga.
I to jest to tytułowe, małymi literami zapisane TRUDNE ZADANIE

NAPISAŁAM!
Dzięki, Podarku.

2 komentarze: