a jednak można :)
3 GODZINY MORDĘGI. dLA WPRAWNYCH TO BETKA, DLA ADEPTOW-LAIKÓW ZGROZA I NERWY.
ale ile satysfakcji!
a jednak można :)
OdpowiedzUsuń3 GODZINY MORDĘGI. dLA WPRAWNYCH TO BETKA, DLA ADEPTOW-LAIKÓW ZGROZA I NERWY.
OdpowiedzUsuńale ile satysfakcji!
OdpowiedzUsuń