piątek, 6 maja 2011

CZŁOWIEK - PODARKIEM?

Czy człowiek może być podarkiem? O, tak, choć dawno skończył się czas niewolników. Mówi sie jednak - jakże często - ten człowiek to dla mnie prawdziwy dar losu.Czy macie kogoś w swej pamięci, w otoczeniu, o kim tak możecie powiedzieć?
Ze mnie prawdziwa szczęściara, długa jest bowiem moja lista
takich "podarków" losu. Powinnam ją ułożyć, odpowiednio motywując. Właściwie już to robię,pisząc o ludziach, którym coś zawdzieczam.Ale sucha lista ?
Zmusza do zastanowienia, jak wielu ludzi było dla nas życzliwych. Czy doceniliśmy to? Zawsze raczej jesteśmy skłonni myśleć o doznanych krzywdach i urazach.Często urojonych.
Więc jednak - w ramach swoistej psychoterapii - zrobię listę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz