KOLEKCJE PODARKÓW
Czasem to tylko przedmioty o podobnej treści - jak w przypadku moich sów, książek, obrazów... Ale czasem kolekcję stanowią ciekawe przedmioty, bardzo różne - ofiarowane przez tę samą osobę. Powstaje zbiór pamiątek. Bywa smutny: dary od kogoś, kto odszedł. Bywa radością: przywołuje miłe wspomnienia, dobrych, razem spędzonych chwil.
Usuwam z oczu te, których widok sprawia mi ból. Ból z czasem przemija, przedmioty staną się tylko sobą i będą tyle warte, ile są warte.
czwartek, 28 kwietnia 2011
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz