skip to main
|
skip to sidebar
PODARKI
niedziela, 24 kwietnia 2011
NAJWIĘKSZY ŚWIĄTECZNY PODAREK
To oczywiścię powrót Maćka. Jest obok mnie przy wielkanocnym stole...
1 komentarz:
PODARKI
26 kwietnia 2011 23:10
jaki tam ze mnie podarek...co najmniej - kłopotliwy!
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
ODWIEDZAM
MNA
BREAKDACYCLE
Garncarz Nowator
Odczarowanie Ameryki
Miasto G...
jaki tam ze mnie podarek...co najmniej - kłopotliwy!
OdpowiedzUsuń